FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące funkcjonowania serwisu?
Tutaj znajdziesz odpowiedzi.    Serwis posiada dwie najważniejsze cechy:
  • 1. Po pierwsze jest portalem, w którym możesz przeglądać oferty pracy i aplikować na nie.
  • 2. Po drugie - stanowi bazę danych kierowców zawodowych. Zachęcamy zatem do rejestracji i dodawania swojego CV. Nasi specjaliści współpracują z wieloma firmami transportowymi poszukując dla nich wykwalifikowanych pracowników. Warto zarejestrować się w naszym serwisie. Być może skontaktujemy się z Tobą z lepszą propozycją pracy. Być może znajdziesz za naszym pośrednictwem bardziej odpowiadające Ci zajęcie...


Rejestracja i korzystanie z serwisu są całkowicie darmowe. Twoje dane są u nas bezpieczne - udostępniasz je tylko na potrzeby aktualnych lub przyszłych rekrutacji.

Najczęściej zadawane pytania


Jak się zarejestrować?

Trzeba wypełnić formularz na stronie Rejestracji lub zarejestrować się przy użyciu konta Google lub Facebook.

Czy mogę aplikować na oferty pracy bez rejestracji?

Aplikowanie na oferty jest dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proces rejestracji jest darmowy i szybki. Można zarejestrować się używając swojego konta Google lub Facebook.

Jak dodać CV do bazy?

By dodać CV do naszej bazy trzeba się wcześniej zarejestrować. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają możliwość dodawania CV. Po zarejestrowaniu i zalogowaniu przejdź do zakładki „Zarządzaj profilem” w Panelu Użytkownika i tam będziesz mógł uzupełnić dane o sobie i dodać CV.

Zapomniałem hasła, co robić?

Na stronie Odzyskiwania hasła wpisz podany przy rejestracji adres e-mail a wyślemy do Ciebie wiadomości z linkiem resetującym hasło.

Nie mogę dodać CV do profilu

Formaty, które są dozwolone to: PDF, DOC, DOCX oraz RTF. Proszę przesłać CV w jednym z podanych formatów. Plik nie może być większy niż 1000 Kb.

Szukasz pracy jako kierowca?

Zarejestruj się i zostaw swoje CV w naszej bazie
Zarejestruj się
Purchase