Oferta pracy

PRACA W PIĘKNEJ ISLANDII DLA KIEROWCÓW AUTOBUSÓW

  • Rodzaj:
  • Wynagrodzenie netto: 14000 zł + nadgodziny
  • Miejsce pracy:
  • Numer oferty: 00322
Specjalizacja:

Opis Stanowiska

Firma HRQtech Agencja Pracy Tymczasowej o Numerze licencji 18224 dla swojego klienta poszukuję :

Kierowców autobusów do pracy w Islandii w mieście Reykjavik

wymagania:

Prawo jazdy kat.D ,
Karta Kierowcy ,
Język Angielski na poziomie komunikatywnym aby dogadać się z pasażerami.

Pracodawca zapewnia pomoc w odnalezieniu noclegu
praca zaczyna się od 1 czerwca do 2 września z możliwością przedłużenia umowy na dłużej .

Ilość godzin pracy to 173 godziny + ok.30 nadgodzin wynagrodzenie 415000 ISK + 90 000 ISK (za nadgodziny )

Wynagrodzenie w przeliczeniu na PLN wraz z nadgodzinami to : 16727.28 ZŁ miesięcznie.

Lub poprzez przycisk APLIKUJ

Nie masz CV – skorzystaj z naszego darmowego kreatora.

Szukasz pracy jako kierowca?

Zarejestruj się i zostaw swoje CV w naszej bazie
Zarejestruj się
Purchase