Oferta pracy

Kierowca kat. C+E (transport międzynarodowy)

  • Rodzaj:
  • Wynagrodzenie netto: - 8000 zł
  • Miejsce pracy: , Zgorzelec
  • Numer oferty: 00295

Opis Stanowiska

HR QUALITY Sp. z o.o. to agencja zatrudnienia wyspecjalizowana w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań z branży HR. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasją realizują powierzone zadania.

Obecnie dla Klienta portalu qdriver.eu poszukujemy kandydata na stanowisko

Kierowca Zawodowy C+E
kwota
wynagrodzenie zasadnicze wraz z przysługującymi dodatkami + należności z tytułu podróży służbowej w wysokości 55 EUR za dobę pobytu na zachodzie + premia

Naszym obecnym, jak i przyszłym współpracownikom oferujemy:

  • Stabilne warunki współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • System pracy (2×1, 3×1, 2 x weekend) oparty na wzajemnym zaufaniu i bezpieczeństwie
  • Opiekę medyczną na terenie UE oraz pakiet socjalny (prywatna zniżka na naszych stacjach paliw, dodatki świąteczne)
  • Pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami czasu pracy kierowcy

Ponadto zyskujesz:

  • Pracę w organizacji, która rozwija się bardzo dynamicznie i świadomie inwestuje w podnoszenie kompetencji swojego zespołu
  • Realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa, które jest liderem w swojej branży
  • Kompleksowe szkolenia stanowiskowe niezależnie od doświadczenia
  • Dostęp do eksperckiej wiedzy i wsparcia specjalistów z branży TSL na każdym etapie realizacji zadań
  • Równowagę między życiem zawodowym a prywatnym (wzajemne przestrzeganie reguł współpracy)

Nasze kryteria:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na powyższe stanowisko, proszone są o aplikowanie przez kliknięcie przycisku “APLIKUJ”

Szukasz pracy jako kierowca?

Zarejestruj się i zostaw swoje CV w naszej bazie
Zarejestruj się
Purchase